Bezpieczeństwo i poufność danych

1. Gwarancja dodatkowej pomocy prawnej

Gwarancja najwyższej jakości porad. Jeżeli nie będziesz zadowolony z udzielonej przez naszą Kancelarię porady prawnej gwarantujemy, że w ciągu 7 dni od otrzymania porady bezpłatnie doprecyzujemy niejasności i odpowiemy Ci na dodatkowe pytania związane z przedmiotem zamówionej porady.

2. Bezpieczeństwo i poufność przekazanych danych

Informacje, które przekazujesz Kancelarii w formularzu jak również informacje przekazane podczas całego procesu zamówienia porady prawnej są całkowicie bezpieczne i poufne. Kancelarii nie gromadzi danych osobowych jak również zapytań prawnych. Wszelka korespondencja po wykonaniu usługi jest niezwłocznie kasowana z użyciem zaawansowanych narzędzi do bezpiecznego kasowania plików.

3. Bezpieczeństwo płatności 

Bezpieczne płatności w serwisie internetowym pozew-rozwodowy.pl zapewnia Dotpay. Firma dotpay zapewnia bezpieczny mechanizm płatności kartą kredytową przez Internet. Jego zaletą z punktu widzenia płacącego jest fakt, że numer swojej karty ujawnia jedynie firmie DotPAY, rozliczającej transakcję. Oznacza to, że poufne dane posiadacza karty nie będą ujawniane osobom trzecim. Bezpieczeństwo transakcji zostanie także zapewnione dzięki wykorzystaniu przez system Dotpay bezpiecznego protokołu SSL. DotPay jako jedyny serwis tego typu w Polsce ubezpiecza transakcje swoich użytkowników na łączną kwotę 1.000.000 zł
DotPay stosuje najbardziej zaawansowane ze wszystkich serwisów obsługi płatności w Polsce rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo transakcji dokonywanych online (dowiedz się więcej...). Serwis posiada certyfikaty bezpieczeństwa najbardziej znanych i renomowanych instytucji na świecie, oraz posługuje się wysokiej klasy zabezpieczeniami, m. in. dzięki temu gwarantujemy:
- poufność wprowadzanych do systemu danych,
- szyfrowanie komunikacji między naszym serwisem a serwerem Dotpay,
- zabezpieczenie 3D Secure przy płatnościach karta kredytową,
- najnowocześniejsze systemy monitorowania transakcji online ograniczający ryzyko wyłudzeń.

Serwis Dotpay zapewnia dużą elastyczność i dokonuje autoryzacji następujących systemów:
obsługa kart płatniczych (Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Polcard),
najszersza na rynku obsługa przelewów transferowych i przelewów online,
obsługa wpłat dowolnym przelewem bankowym i przekazem pocztowym,
dodatkowe kanały płatności: Moje Rachunki, Zapłać w Żabce, Ukash, płatności telefonem komórkowym, usługa Pay Per Call,
usługi Premium SMS/MMS.

Dotpay umożliwia także pełną obsługę transakcji zagranicznych w sześciu walutach: PLN, GPB, EUR, USD, CSK, JPY (opcja przeliczania kursów walut).W przypadku akceptacji wyceny dokonują Państwo wpłaty na konto kancelarii podane w emailu z wyceną. Możliwe są 2 sposoby dokonania wpłaty : tradycyjny przelew na konto kancelarii, przelew internetowy ( przelew z banku online, przelew za pośrednictwem karty kredytowej )  Płatności internetowe obsługiwane są przez firmę dotpay.pl - lidera na rynku bezpiecznych płatności internetowych.